Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti

Taşınmak zor iştir; bir yandan ayrılıklar bir yandan maddi manevi taşınma zorlukları. Beylikdüzü evden eve taşınma firması tüm İstanbul çapında sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. Ne zaman taşınmaya ihtiyacınız olur iseİstanbul çapında çalışan Beylikdüzü evden eve taşınma fiyatları sisteminin bir parçası olarak Beylikdüzü evden eve nakliyat güvenilir ve hesaplı hizmetleri ile yanınızda.

Beylikdüzü evden eve nakliyat olarak sektörde uzun yılların deneyimi ve güçlü kadromuzla hizmet vermekteyiz. Taşıdığımız eşyaların güvenliği bizim için her şeyden önemlidir.  Bunu resmi nakliye sigortası yaparak sizleri garantiye alıyoruz.

Taşınmak sadece eşyaların bir yerden başka bir yere götürülmesi demek değildir. Her eşyanın türüne göre paketlenmesi, mobilya montaj ve de montaj işlerinin doğru bir şekilde yapılması, elektrikli aletlerin elektrik ve su tesisat bağlantılarının sökülüp yeniden yapılması, belli bir sistem ile güvenle tüm eşyaların araca yüklenmesi ve yeni adrese ulaştırılıp yerleştirilmesi gerekmektedir. evden eve taşıma hizmetimiz tüm bu aşamaları kapsamakta ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Kredi Kartına Taksit

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat taşınılacak yeni adresin uzaklığı, konumu ve binanın eşya nakliyata uygunluğu da Beylikdüzü nakliyat tarafından değerlendirilmektedir. Bazı durumlarda bina kapı ve koridorları büyük ebatlı eşyaları nakliyatya elverişli olmayabiliyor. Bu gibi durumlar için asansör sistemli araçlarımız devreye sokulmakta ve eşyalar güvenli bir şekilde dışarıdan taşınabilmektedir.

Beylikdüzü evden eve nakliye firması güvenilir bir hizmet için öncelikle taşınma konusunda sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertizlerimiz bizzat yerinde tespitler yaparak eşyalarınızın türüne, miktarına,  mesafe  ve konumuna göre inceleme yaparak hangi büyüklükte araç tahsis edileceğini kaç kişinin çalışacağını, tespit eder  ve bir rapor sunar. Anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanır ve belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemine başlanır.

 Beylikdüzü Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
1+1 EV TAŞIMA FİYATI 8.000 – 10.000 ₺ + 2.000 ₺
2+1 EV TAŞIMA FİYATI 12.000 – 15.000 ₺ + 2.000 ₺
3+1 EV TAŞIMA FİYATI 15.000 – 19.000 ₺ + 2.000 ₺
4+1 EV TAŞIMA FİYATI 20.000 – 22.000 ₺ + 2.000 ₺
5+1 EV TAŞIMA FİYATI 25.000 – 30.000 ₺ + 2.000 ₺
İŞ YERİ VE OFİS TAŞIMA FİYATI 15.000 ₺ Fiyat Al

 

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir