FUAR TAŞIMACILIĞI 7/24 HİZMET

Varansoy Nakliyat, fuar taşımacılığı hizmetini profesyonel ekibi ve donanımlı araçları ile en güvenli şekilde vermektedir.

Fuar eşyalarınızı ve gereçlerinizi özel paketleme ekipmanlarımız ile güvenli bir şekilde sarıyor, koli ve kutulara yerleştirerek özenle taşıyoruz. Demonte ve montaj işleri de işinin ehli personelimiz tarafından kusursuzca yapılmaktadır.

Fuar taşıma hizmetimizle, taşınacak eşyaları fuar alanına götürüyor, müşterilerimizin isteği doğrultusunda kurulum ve montajları yapılıyor ve kullanıma hazır durumda teslim ediyoruz.

Fuarlar belli bir süre içinde gerçekleşmektedir. Bu yüzden hem fuar alanına eşyalarınızı taşıyarak hem kurulumlarını yapıyoruz, fuar bittiğinde yine aynı özen ve dikkatle eşyalarınızı demonte ederek gideceği yere ulaştırıyoruz.

Fuar Taşımacılığı İstanbul Fuar Stant Taşıma

Fuar taşımacılığı, oldukça önemli bir iştir. Zamanında taşınma hizmeti tamamlanmış olmalı, fuar bitiminde de belli bir süre içinde firmanın tüm eşya ve gereçleri toplanarak taşınmalıdır. Firmamız verdiği hizmetin bilincinde ve ciddiyetindedir.

Fuar taşımacılığı ihtiyacınız da 05336402443 numaralarından bize ulaşabilir, www.varansoy.com.tr adresinden bizimle irtibat kurabilirsiniz. Yetkili personelimiz sizinle en kısa sürede iletişim kurarak ekspertiz elemanlarımızı size yönlendireceklerdir. Taşınacak materyallerin türüne, miktarına ve büyüklüğüne göre bir taşıma planı hazırlıyoruz. Uygun araç ve paketleme ekipmanlarını belirliyoruz. Müşterilerimize maliyeti de belirten bir rapor sunuyoruz. Anlaşma halinde belirtilen gün ve saatte fuar taşımacılık hizmetimizi yerine getirmek üzere hazır bulunuyoruz.

Varansoy Nakliyat, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermektedir. Verdiğimiz sözün arkasında durarak profesyonel bir şekilde işimizi tamamlamaktayız.

İster yurtiçi isterseniz yurtdışı fuar taşımacılığına ihtiyacınız olsun, Varansoy Nakliyat profesyonel hizmetleri ile zamanında en doğru hizmeti size verecektir. Uygun fiyat politikamız ile fuar taşımacılığı hizmetimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Hangi sektörde olursanız olun, tanıtımı yapılacak materyallerin büyüklüğü ne kadar olursa olsun, bize güvenin. Yılların verdiği deneyim ve işinin ehli personelimiz sayesinde en iyi hizmeti bizden alacağınızı garanti ediyoruz.

Varansoy Nakliyat’ ın fuar taşımacılığı hizmetinden yararlanmak için bizi arayınız. Yetkili personelimiz sorularınızı yanıtlayarak, ihtiyacınıza en doğru çözümü sunacaklardır.

www.varansoy.com adresinden resmi web sitemizi ziyaret edin.