VARANSOY NAKLİYAT EKSPERTİZ HİZMETİ

Profesyonel nakliyat hizmetleri veren firmamız, ekspertiz hizmeti ile taşınacak eşyaların türünü, miktarını, boyutlarını ve niteliğini belirlemekte ve müşterilerine maliyet dahil bir taşınma planı sunmaktadır.

İşyeri, ev, ofis taşınmalarında ekspertiz hizmetinin önemi büyüktür. Ekspertiz hizmeti ile hem planlı bir şekilde taşınırsınız hem de mali açıdan kendinizi hazırlarsınız. Ayrıca eşyalarınıza uygun araç tahsis edilmesi açısından ekspertiz hizmeti önemlidir.

Ekspertiz hizmetine ihtiyacınız varsa Varansoy Nakliyat’ ı arayarak talebenizi müşteri temsilcimize aktarabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti için ekspertiz personelimiz randevu gün ve saatinde mekanınıza gelerek, taşınacak eşyalarınızın incelemesini yapar. Bu ekspertiz çalışması sonucu size rapor halinde verilir.

Taşınmak önemli ve ciddi bir iştir. Bu yüzden profesyonel bir firma tarafından yapılmalıdır. Varansoy Nakliyat, talebinize öncelikle ekspertiz hizmeti çalışması ile başlamaktadır. Böylece eşyalarınızın durumuna göre eşyaları taşıyacak personel sayısı, kullanılacak paket, ambalaj ve koli malzemesi, eşyaların nasıl taşınacağı ( kapı ve koridordan taşınamayan eşyalara taşıma asansörü tahsis edilir), taşıma yapılacak adresler arasındaki mesafe ve eşyaların taşıma sigortası miktarı belirlenerek taşınma bedeli müşterilerimize sunulmaktadır.

Ayrıca ekspertiz raporuna göre taşınacak eşyalar sınıflandırılarak sistemli bir şekilde taşınma gerçekleştirmek mümkündür.

Varansoy Nakliyat, ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak vermektedir. Deneyimli ve işinin ehli ekspertiz elemanlarımız işlerini en iyi şekilde yapmaktadır.

Görüldüğü gibi ekspertiz hizmeti taşınma sürecinin ilk ve temel adımıdır. Ciddi bir iştir. Ekspertiz hizmeti vermeyen nakliye firmalarından uzak durmak gerekir. Nakliye firmalarının kalitesi ve profesyonelliğini verdiği ekspertiz hizmetinden anlamak mümkündür.

Varansoy Nakliyat olarak, deneyimimize, ekspertiz hizmeti elemanlarımıza, taşıma işlemini gerçekleştirecek personelimize, donanımlı araçlarımıza ve paketleme ekipmanlarımızın kalitesine dayanarak size en iyi taşınma hizmeti vermeyi garanti ediyoruz.

Varansoy Nakliyat, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ve kaliteli nakliyat hizmetleri ile müşterilerinin yuvalarını, iş yerlerini güvenilir bir şekilde taşımaktan gurur ve mutluluk duymaktadır.

Ekspertiz hizmeti talebiniz için bizi arayınız.