Taşınmanın temel ve en önemli aşaması eşya paketleme işidir. Gelişi güzel sarılarak değerli eşyaların nakledilmesi eşya kayıplarına ve hasarlarına neden olmaktadır. Eşyaların cinsine, büyüklüğüne ve önem sırasına göre planlı bir şekilde doğru malzeme kullanılarak paketlenmesi önemlidir.

Varansoy Nakliyat, ev eşyası paketleme hizmetini deneyimli ekibi ve özel paketleme ekipmanları ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Her eşyanın farklı bir dokusu ve özelliği vardır. Bu yüzden öncelikle eşyalarınızın türüne göre güvenli bir şekilde paketlenmelerini sağlıyoruz. Hava kabarcıklı naylon, kraft kâğıdı, ambalaj kâğıdı, streç film, karton koli gibi özel üretilmiş ekipmanlar kullanıyoruz. Eşya paketleme işin de bu ekipmanların yanı sıra paketleme yapacak kişilerin deneyimli ve dikkatli kişiler olmaları da çok önemlidir. Bu yüzden uzman bir ekip ile hizmet veriyoruz.

Pratik ve özenli eşya paketleme hizmetimiz sayesinde hem eşyalarınız zarar görmemekte hem de kısa sürede eşyalarınız toparlanmaktadır.

Varansoy Nakliyat olarak eşya paketleme hizmetimizde öncelikle eşyaları türlerine göre ayırıyoruz. Kırılgan olan cam, kristal ve porselen türü eşyaları, antikaları yüksek mukavemetli mukavva ve karton, havalı naylon ve koruyucu kağıt malzeme ile sararak plastik varillere güvenli bir şekilde yerleştiriyoruz.

Eşya paketleme işinde kırılgan eşyalar kadar önemli ve dikkat edilmesi gereken eşya türü teknolojik elektronik eşyalardır. Bu tür eşyaları köpüklü ambalaj malzemeleri ile sararak kolilere yerleştiriyoruz.

Mobilya ve beyaz eşyalar, büyük ve hacimli olmaları nedeniyle büyük ebatlı özel kraft kağıtlara ve balonlu naylonlara sarılarak paketlenmektedir.

Eşya paketleme hizmetinde giysileriniz için de yatay ve askılı yüksek boyutlu özel kolilerimizi kullanıyoruz. Bu şekilde buruşmadan ve tozlanmadan korunmalarını sağlamış oluyoruz. Aynı tekstil ürünleri de dikkatli bir şekilde özel kolilere yerleştirilmektedir.

Ev eşyası paketleme işinde yılların tecrübesi ve uzman bir kadronun verdiği özgüven ile hasarsız ve kusursuz bir hizmet garantisi veriyoruz. Oldukça uygun fiyatlarımız ile eşyalarınızın kırılmadan, zarar görmeden paketlenerek taşınmaya hazır duruma gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bizden Fiyat Almak İçin Tıklayın. Cep : 0533 640 24 43

Resmi web sitemizi ziyaret etmek isterseniz www.varansoy.com.tr tıklaya bilirsiniz.