Ofis taşıma hizmetlerini profesyonel ekibi ve donanımlı araçları ile en iyi şekilde vermektedir.

Ofis taşımacılığı oldukça önemli bir iştir. Özenli, dikkatli, kısa sürede yapılması ve iş yerinin faaliyetlerine aralıksız bir şekilde devam edebilmesi gerekmektedir.

Ofis taşıma hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerine öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertiz, ofiste ne kadar eşya olduğunu, eşya türlerini inceleyerek rapor hazırlamakta ve ofis taşımacılığında kaç personel çalışacağını, ne kadar zamanda taşınmanın tamamlanacağını ve nasıl bir araçla taşıma yapılacağı belirlenmektedir. Taşıma yapılacak yerin mesafesi de değerlendirilerek müşterilerimize maliyeti de içeren bir taşınma planı sunulmaktadır. Anlaşma sağlandığı durumda yazılı bir sözleşme yapılmaktadır.

 

Ofis Taşıma 750tl’den Başlayan Fiyatlar

Ofis taşımacılığı hizmetimizi, deneyimli bir personel, donanımlı araçlar ve özel paketleme ekipmanlarımız ile profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Ofiste ki elektronik aletler zarar görmeyecek şekilde ve dikkatli bir şekilde özel paketleme ekipmanlarımız ile sarılmaktadır. Aynı şekilde mobilyalar, evraklar, türlerine göre ayrılarak özel paketleme yöntemlerimizle sarılarak araca yüklenmektedir.

Ofisin yeni adresine güvenli bir şekilde ulaştırılan eşyalar binaya taşınarak daha önceden belirlendiği gibi yerlerine yerleştirilmekte ve montaj, tesisat bağlantı işleri işinin ehli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Mobilyaların montaj ve demonte işlerini marangoz bir personel yaparken, elektronik aletler ve tesisat bilgisi gerektiren işler de yine alanında uzman personel tarafından yapılmaktadır.

Ofis taşımacılığı işinde planlı çalışmak önemlidir. İşyeri çalışanlarının masaları, evrakları, dolapları ve özel eşyaları planlı bir şekilde toplanarak, başka çalışanların eşyaları ile karışmayacak şekilde taşınmakta ve aynı şekilde kullanıma hazır bir halde teslim edilmektedir.

Google’de biz : Ofis taşımacılık firmaları, Ofis taşımacılığı şirketleri, İstanbul Ofis taşımacılığı , İstanbul Ofis taşımacılık firmaları, Şişli Ofis taşımacılık, Taksim Ofis taşımacılığı, Bayrampaşa Ofis taşımacılığı, Avcılar Ofis taşımacılığı, Mecidiyeköy Ofis taşımak, Ataşehir Ofis taşımacılığı, Kadıköy Ofis iş yeri taşıma, Pendik Ofis taşımacılığı, Gültepe Ofis taşımacılığı, Sarıyer Ofis taşımacılığı, Maslak Ofis taşımacılık, İstinye Ofis taşımacılık

Ofis taşıma web sitemize hoş geldiniz. Bu makalemizde Varansoy Nakliyat olarak İstanbul ofis ve büro taşımacılığı süreçlerin de sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında siz değerli müşterilerimize bilgi vereceğiz, ofis taşıma işlemi oldukça zor bir iştir çünkü metre karesi büyük olan iş yerlerinin toplanma ve taşıma işlemine hazır hâle gelmesi bir hayli uzun sürmektedir. Biz İstanbul Varansoy ofis taşımacılığı olarak hızlı ve pratik bir şekilde ofis malzemelerinizi A’dan Z’ye kolileyip ve ambalajlayarak ambajladığımız eşyaları ve kolilediğimiz malzemeleri etiketleyerek taşıma sürecine hazır hâle getiriyoruz.

İstanbul ofis taşıma firmaları

Istanbul ofis taşıma firmaları arasında ilk saflarda olan şirketimiz yeni yeni filizlenen eşya sigortalama hizmetleri de sunmaktayız. Sigortalı ofis taşımacılığı ve Sigortalı şirket taşıma taleplerinizde en güvenli şirket nakliyesi gerçekleştiren firma olmaktan gurur duyarız.

Ofis taşıma fiyatları %18 indirimli

Ofis taşıma fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizi 0551 989 30 32’den arayınız, fiyat hesaplarken kare metre ve kat durumlarınız göz önüne alınarak fiyat hesaplama formu doldurulur.

profesyonel ofis taşımacılık şirketi olarak 1978 yıllından beri siz değerli İstanbul’un tüm ilçelerindeki müşterilerimize ofis taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz, ofis taşıma hizmetlerimiz tüm il ve ilçeler için sigortalı garantilidir.

ofis nakliyesi talepleriniz de işinde oldukça profesyonel ve hızlı olan ekibimiz ile ofis veya büro nakliyesi işlerinizi itina ile kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz sizde şirket taşıma alanında işinde profesyonel olan ekibimiz ile çalışmak için bizden fiyat teklifi alınız

ofis taşımacılığı yıllardan beri oldukça zor ve emek gerektiren bir iştir. Ofis veya Büro taşımacılığı gerçekleştiren bir firma kesinlikle sorumluluk sahibi olup işini büyük bir titizlik ile gerçekleştirmeli.

ofis taşımacılığı şirketleri arayışlarınızda İstanbul Varansoy Nakliyat ile görüşmeyi ön planda tutunuz çünkü bir firma ancak işini bu kadar benimseyerek yapar.

İstanbul ofis taşımacılık firmaları taleplerinizde muhakkak en güvenli ve işini hakkı ile yapan bir firma aramanız olacaktır bu yüzden Varansoy Ofis taşımacılığı şirketini tercih etmeniz için bir çok sebep ve seçenek var detayları iletişim esnasından isteyiniz lütfen.

ofis taşımacılığı fiyatları  ofis taşıma fiyatlarımız ofisinizin veya büronuzun metre karesine göre değişmektedir.

 

Ofis taşıma ve depolama hakkında detaylı bilgi almak isterseniz hemen İletişim sayfamızı tıklayarak bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgi talep edebilirsiniz. İstanbul’un en iyi ofis taşımacılık şirketi size hizmet sunmaktan gurur duyar