Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile tüm İstanbul ilçelerinde olduğu gibi profesyonel ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Taşınmak üzere olan ve güvenilir bir firma arayan müşterilerimize uygun fiyatlı, kusursuz bir taşınma garantisi veriyoruz.

Bahçelievler Evden Eve Taşıma, uzman ve deneyimli personeli, donanımlı araçları, özel paketleme ekipmanları ve kaliteli hizmet anlayışı ile değerli müşterilerinin yanındadır.

Yıllardır İstanbul genelinde birçok evi taşıdık ve pek çok müşteri kazandık. Her geçen gün de hizmet ağımızı genişleterek aynı anda birçok yerde hizmet vermeye devam ediyoruz. Mutlu müşterilerimiz arasında sizi de görmek isteriz.

Bahçelievler Evden Eve Nakliye hizmeti talepleriniz de öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu sayede taşınma işinin ne kadar sürede tamamlanacağını, maliyetinin ne kadar olacağını, kaç personel çalışacağını, ne tür araçla hizmet verileceğini saptıyor, müşterilerimizi hazırladığımız raporla bilgilendiriyoruz. Anlaşma sağlanması durumunda Bahçelievler Evden Eve Taşımacılık hizmetimizi başlatıyoruz.

Tabi ki eşyalarınız sizin olduğu kadar bizim içinde oldukça değerliler. Bu yüzden istenmeyen kazalara karşı güvence altına alıyor ve sigortalanmalarını sağlıyoruz.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Asansörlü Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanarak stressiz, yorulmadan ve maddi olarak zorlanmadan taşınabilir, yeni yuvanızda huzur içinde yaşamaya başlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramak ve müşteri temsilcimize talebinizi iletmek olacaktır.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat hizmetimizin ayrıcalığını ve kalitesini yaşayabilir, hiçbir eşyanızın zarar görmeden taşınmasını sağlayabilirsiniz. Her eşyanın türüne göre farklı paketlenmesi gerekmektedir. Kırılacak eşyalar havalı naylon veya paket kağıdına sarılarak özel kolilere yerleştirilmektedir. Mobilyalar ve elektrikli cihazlar özel battaniyeler ve kalın mukavvalarla taşınmaktadır. Tekstil eşyaları özel kutular içinde taşınmaktadır.

Bahçelievler Nakliyat hizmeti ile yeni evinize taşınan eşyalarınız aynı özen ve dikkatle sizin dilediğiniz şekilde yerleştirilmekte, mobilyaların montajları yapılmakta, elektrikli ev eşyalarının tesisat bağlantıları doğru bir şekilde yapılmaktadır. Tüm bu işleri konusunda uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir.

Bahçelievler Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
1+1 EV TAŞIMA FİYATI 8.000 – 10.000 ₺ + 2.000 ₺
2+1 EV TAŞIMA FİYATI 12.000 – 15.000 ₺ + 2.000 ₺
3+1 EV TAŞIMA FİYATI 15.000 – 19.000 ₺ + 2.000 ₺
4+1 EV TAŞIMA FİYATI 20.000 – 22.000 ₺ + 2.000 ₺
5+1 EV TAŞIMA FİYATI 25.000 – 30.000 ₺ + 2.000 ₺
İŞ YERİ VE OFİS TAŞIMA FİYATI 15.000 ₺ Fiyat Al

 

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir