Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat hizmeti ihtiyacınız varsa doğru adresi buldunuz. Başakşehir Nakliyat, tüm İstanbul bölgelerinde olduğu gibi Başakşehir’ de de siz değerli müşterilerine sorunsuz, stressiz bir taşınma garantisi vermektedir.

Uygun fiyatlarımız ve profesyonel iş gücümüz ile taşınma sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Başakşehir Evden Eve Nakliyat hizmetimizi işinde uzman deneyimli personelimiz, donanımlı araçlarımız ve özel paketleme elemanlarımız ile olabilecek en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Başakşehir Nakliye hizmetine ihtiyacı olan müşterilerimizin talepleri üzerine ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertiz elemanlarımız evinize gelerek eşyaların miktarına ve türüne göre kaç eleman çalışacağını, ne büyüklükte araç kullanılacağını saptıyorlar. Tabi ki taşınılacak yeni evin uzaklığı ve eşya taşımaya elverişliliği de ekspertizlerimiz tarafından değerlendirilerek işin maliyeti hesaplanıyor ve müşterilerimize taşınma raporu sunuyoruz.

Piyasada birçok nakliyat firması bulunmaktadır. Ancak her firma güvenilir değildir. Ehliyetli ve ciddi firmaları tercih edilmelidir. Biz Başakşehir Nakliyat olarak yılların deneyimine ve kaliteli iş gücüne sahibiz. İstanbul’ un tüm bölgelerine aynı anda hizmet verecek kapasiteye sahibiz. Başakşehir Evden Eve Taşımacılık hizmeti ihtiyacınızı en hızlı, en güvenli ve en uygun fiyatlarla çözüme ulaştırıyoruz.

Ev taşıma işini gerçekleştirirken sadece eşya taşımadığımızı, müşterilerimizin yuvalarını, hayatlarını taşıdığımızı unutmadan gereken özen ve dikkati gösteriyoruz. Prensiplerimiz ve hedefimiz müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Başakşehir Evden Eve Nakliyat hizmetimize öncelikle eşyaların sigortalanmasını sağlayarak başlıyoruz. Belirlenen tarih ve saatte aracımız bina önüne gelerek taşınma işini başlatıyoruz.

Her eşyanın farklı yapısı vardır. Zarar görmemeleri açısından türlerine göre eşyalarınızı gruplandırarak özel paketleme ekipmanlarımızla paketliyor, kolilere yerleştiriyoruz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat şirketleri hizmetimizde mobilya montaj ve demontaj işleri, elektrikli cihazların su ve elektrik tesisat bağlantı işleri konunun uzmanı personelimiz tarafından hassasiyetle yapılmaktadır. Yeni eve taşınan eşyaların montajları ve tesisat bağlantıları yapılarak kullanıma hazır hale getirilmektedirler.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Başakşehir nakliyat fiyatları ortalama taban fiyat aralıklarıdır. Detaylı bilgi ve fiyatlar için bizi arayın.

  • 1+1 Taşıma Ücreti : 12.000₺’den Başlayan Fiyatlar.
  • 2+1 Ev Taşıma Fiyatları :15.000₺’den Başlayan Fiyatlar.
  • 3+1 Eşya Taşıma Ücreti :18.000₺’den Başlayan Fiyatlar.
  • Diğer Taşıma Türleri :12.000₺ – 50.000₺’den Başlayan Fiyatlar.

Başakşehir ilçesinin 11 mahallesi bulunmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir