Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamız Arnavutköy ve çevresinde taşınma ihtiyacı olan müşterilerine uygun fiyatlı profesyonel nakliyat hizmeti vermektedir.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Şirketi hizmetimizle artık taşınmaktan çekinmeyin. Uzman personelimiz, donanımlı araç filomuz ve özel paketleme ekipmanlarımızla eşyalarınız zarar görmeden, siz yorulup sıkıntıya girmeden taşınmanız mümkün.

Uzun yıllardır İstanbul’ un tüm bölgelerinde faaliyet gösteren firmamız günümüz şartlarına uygun bir taşımacılık sergileyerek kısa sürede yüksek standartlarda hizmetleri ile evden eve nakliyat ihtiyacınızı karşılamaktadır. Yeterli ve deneyimli iş gücümüz ile aynı anda birçok noktada müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Sigortalı Nakliyat

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat ihtiyacınız için talebiniz doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek taşınma ön hazırlığı yapıyor, müşterilerimize maliyet bilgisi de içeren bir rapor sunuyoruz. Planlı, sistemli, dikkatli ve özenli bir taşınma ile yeni evlerinizin kapısını siz değerli müşterilerimize açıyoruz.

Arnavutköy taşımacılık hizmetimizin ilk aşaması eşyaların sigorta kapsamına alınması ile başlamaktadır. İstenmeyen bir kaza oluştuğu takdirde müşterilerimizin mağdur olmamaları için öncelikle nakliyat sigortası yapıyoruz.

Eşyalarınız sizin olduğu kadar bizim için de çok değerlidir. Tüm personelimiz dikkatli ve özenli bir şekilde çalışarak eşyalarınızın zararsız ve eksiksiz bir şekilde yeni adresinize ulaşmasına gayret göstermektedir. Arnavutköy Nakliyat hizmeti süresince sizi yormadan tüm işi biz yükleniyor ve yeni evinizi içinde yaşamaya başlayacağınız şekilde teslim ediyoruz.

Arnavutköy Evden Eve Nakliye ehliyetsiz ve günü kurtarma peşindeki firmalardan değildir. Verdiğimiz sözü tutarak taşınma işini zamanında eksiksiz olarak tamamlamaktayız. Uygun fiyat politikamızla hem maddi hem manevi olarak sıkıntıya girmeden taşınmanızı sağlamaktan mutluluk duymaktayız.

Arnavutköy Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
1+1 EV TAŞIMA FİYATI 8.000 – 10.000 ₺ + 2.000 ₺
2+1 EV TAŞIMA FİYATI 12.000 – 15.000 ₺ + 2.000 ₺
3+1 EV TAŞIMA FİYATI 15.000 – 19.000 ₺ + 2.000 ₺
4+1 EV TAŞIMA FİYATI 20.000 – 22.000 ₺ + 2.000 ₺
5+1 EV TAŞIMA FİYATI 25.000 – 30.000 ₺ + 2.000 ₺
İŞ YERİ VE OFİS TAŞIMA FİYATI 15.000 ₺ Fiyat Al

 

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir